Süs Yarka Yemi - 201 (1.Dönem) Türkiye Geneli Bayi Satış Fiyatı 82,00 TL

Ürün Özellikleri

                                                             SÜS YARKA YEMİ - 201 (1.DÖNEM)

* Sadova yarka (1.dönem) yemi; farklı ırktan süs tavuklarının kullanımı için geliştirilmiş olup; cüce ırklar için 9.-12. haftalar arası yaşta, orta boy ırklar için 11.-14. haftalar arası yaşta ve dev ırklar için 13.-16. haftalar arası yaşta kullanılır.

* Sadova yarka (1.dönem) yemi %100 bitkisel olup, hayvansal protein ve hayvansal katkı içermez.

* Sadova yarka (1.dönem) yemi; Avrupa birliği onaylı probiyotik ve prebiyotikler içerir. Bunlar civcivlerin sindirim sisteminde yararlı bakterilerin çoğalmasını sağlayarak, yemden yararlanma ve büyüme hızlarını arttırır.

* Sadova yarka (1.dönem) yemi: içerdiği özel metabolik D3 Vitamini ile iskelet sistemini standart D3 vitaminine göre çok daha iyi geliştirir. Erken dönemde sağlıklı gelişen iskelet sistemi sayesinde, civcivler ömürleri boyunca vücut ağırlıklarını taşıyacak sağlam bir iskelete ve ergen dönemde sağlıklı yumurta kabuk kalitesine sahip olurlar.

* Sadova yarka (1.dönem) yemi; içerdiği kekik yağı sayesinde bağırsakta bulunan, emilimden sorumlu yapıların boylarını uzatarak besinlerin emilimini ve yemden yararlanmayı arttırır.

* Sadova yarka (1.dönem) yemi dengeli formülü sayesinde yarkalarınızın canlı ağırlık gelişimlerinin, cinsel olgunluk yaşı ile örtüşmesini sağlar.

* Sadova yarka (1.dönem) yemi; Erken yumurtaya başlamanın meydana getireceği olumsuzlukları engeller.

* Sadova yarka (1.dönem) yemi;Yapısında çörek otu, ceviz, badem, kayısı çekirdeği, nar çekirdeği, vişne çekirdeği, üzüm, kuşburnu, hindistan cevizi, domates tozu, kabak çekirdeği, haşhaş, buğday rüşeymi, ısırgan tohumu, keten tohumu gibi birçok doğal ve aromatik bitki küspesi (mevsimsel olarak değişkenlik gösterebilir) içerir.

* Yapılan saha çalışmalarında, Sadova yarka (1.dönem) yemini tüketen yarkaların gübrelerinin daha az koktuğu gözlemlenmiştir.

* Sadova yarka (1.dönem) yemi; yarkalar için özel olarak formüle edilmiştir. Yemimizin besleyici değerleri, mineral, vitamin ve aminoasit oranları, farklı kümes ve farklı tavuk ırklarında bir yıldan uzun süren denemeler sonucunda elde edilmiştir.

 * Sadova yarka (1.dönem) yemi toz-granül ve pelet olarak iki ayrı formda da üretilmektedir.

* 25 kilogramlık pp çuvallarda satılmaktadır.

Sadova Yem

Sertifikalarımız

We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified

İletişim Bilgilerimiz

  info@sadovayem.com

  0380 512 33 34

  0380 524 33 80

  0506 848 68 03

  0555 993 53 22

   Aziziye mah. 296 İstanbul cad. No:213/C, Merkez / DÜZCE